x

Zakupy

Villeroy&Boch
Godziny otwarcia
  • Pon-Pt.10:00 - 21:00
  • Sob.10:00 - 21:00
  • Nd.10:00 - 20:00
Poziom 0

Villeroy&Boch

„260 lat sukcesu – to musi być tradycja!”
…wieloletniej tradycji strzeże już 8 pokolenie.
W 1748 roku z połączenia francuskiego ducha i niemieckiej solidnej precyzji powstała aktualnie największa światowa marka porcelany – Villeroy&Boch, która łączy w sobie autentyczność, oryginalność, nowoczesność i najwyższą jakość swoich produktów. Niewątpliwie wizytówką firmy jest staranność przy doborze surowców, tak by w połączeniu stanowiły one produkt pierwszorzędny. Firma swoją siłę czerpie z poszukiwania coraz to lepszych i bardziej nowoczesnych rozwiązań Wszystkie produkty Villeroy&Boch posiadają pewną cechę wspólną: swoiste ciepło i zmysłowość, które nadają im szczególny urok. W salonie Villeroy&Boch znajdą państwo różnorodne i atrakcyjne produkty, które nadadzą każdemu wnętrzu specyficzny i niepowtarzalny klimat.
Ten niemiecki producent to znane na calym świecie najwyższej jakosci patelnie, garnki oraz wykonane z najwyższej jakości materiałów akcesoria kuchenne.
Dla wielbicieli pieczenia i gotowania przygotowaliśmy całą gamę produktów amerykańskiej marki KitchenAid z kultowym mikserem planetarnym na czele. Zapraszamy na Facebook'a: https://www.facebook.com/VilleroyandBochJeleniaGora/posts/928014847316539

Lokalizacja