x

 

Festiwal Grillowy W Nowym Rynku

21.07.21

Festiwal Grillowy w Nowym Rynku

W letniej strefie przygotowanej przez Nowy Rynek czas na kolejne atrakcje!  W dniach 23-25 lipca zorganizowany zostanie Festiwal Grillowy. Będą też specjalne smakołyki dla najmłodszych i dmuchane atrakcje.

Po zlocie food trucków, apetyty na pyszne jedzenie pod chmurką wzrosły! Nowy Rynek postanowił więc przygotować kolejną ucztę sezonowych hitów. Podczas Festiwalu Grilla nie zabraknie więc tradycyjnej kiełbasy, karkówki czy kaszanki. Serwowane będą również dania w wersji wege i jeszcze wiele innych kulinarnych niespodzianek. Przygotowano także słodkości specjalnie dla dzieci – lody, watę cukrową, lemoniadę i popcorn.

Grill party będzie doskonałą okazją na wspólne biesiadowanie z rodziną i przyjaciółmi, a także wakacyjny relaks w strefie chillout, w której czekają wygodne siedziska i plażowe kosze. W tym czasie dzieci z pewnością nie będą się nudzić! Dla najmłodszych zorganizowano mały plac zabaw, m.in. ze zjeżdżalnią i kolorowym domkiem. W tym tygodniu w strefie stanie też tak lubiany przez najmłodszych wielki dmuchaniec.  

„Podczas gorącego lata, Nowy Rynek zadbał też o gorące emocje naszych klientów. Co tydzień w naszej strefie serwujemy kolejną porcję wrażeń – kulinarnych, ale też muzycznych, wkrótce także filmowych. Na wszystkie wydarzenia wstęp jest bezpłatny. Zapraszamy całe rodziny na wspólną zabawę i wakacyjny odpoczynek ” – mówi Robert Bachłaj, dyrektor Nowego Rynku.

W strefie zorganizowane jeszcze zostaną warsztaty dla dzieci z Rynusiem, podczas których najmłodsi będą robić latawce, ozdoby z filcu czy malować ekotorby. Będzie też koncert i kubańska potańcówka, jarmark produktów regionalnych, a także kino plenerowe i targi kwiatów doniczkowych. 

Letnia strefa w Nowym Rynku działać będzie do 28 sierpnia. Aktualny harmonogram atrakcji jest dostępny na stronie internetowej centrum www.nowy-rynek.com oraz w mediach społecznościowych.